Atsauksmes

0
Dalīties

Uzticams partneris, kas patiešām saprot zīmolu „BioGaia”

Lai paplašinātu savu probiotisko līdzekļu pieejamību, mēs vairāk nekā pirms desmit gadiem — 2007. gadā — uzsākām sadarbību ar „Ewopharma”. Pēc sekmīgas ieviešanas vairākās valstīs mūsu sadarbība ir izvērsusies un ietver „BioGaia” līdzekļu reģistrāciju, izplatīšanu, pārdošanu un tirgvedību 15 valstīs Centrāleiropas un Austrumeiropas tirgos.

Gadu gaitā mēs esam bijuši ieguvēji ne tikai no „Ewopharma” lielās pieredzes šajos tirgos, bet arī no lietpratības medicīnas un patēriņa tirgvedībā. Uzņēmuma patiesā izpratne par mūsu ražojumiem un zīmolu „BioGaia” ir padarījusi to par vienu no mūsu trim labākajiem sadarbības partneriem pasaulē. 

Mēs augstu vērtējam „Ewopharma” — izcili profesionālu sadarbības partneri, kam varam pilnīgi uzticēties. Mēs to katrā ziņā iesakām ikvienai organizācijai, kas vēlas izmantot šo augošo tirgu potenciālu (tikai nesakiet mūsu konkurentiem).

0
Dalīties

Profesionālisms un atvērtība partnerībā ar „Dr. Falk Pharma”

Mēs veiksmīgi strādājam kopā ar „Ewopharma” jau vairāk nekā divdesmit gadus. Tas, kas sākās ar Salofalk® un Ursofalk® atsevišķās valstīs, tagad ir attīstījies par ilgtermiņa sadarbību, kurā mēs „Ewopharma” uzticam mārketingu, pārdošanu un plašā „Dr. Falk” produktu portfeļa reģistrāciju visā Austrumeiropā.

„Ewopharma” lielais un labi organizētais tīkls šajā reģionā ir devis mums iespēju paplašināt savu klātbūtni tajā, mums palīdz viņu pieredze un zināšanas par šiem tirgiem, kuros citādi būtu grūti iekļūt. Uzticams partneris, mūsu darbu ar „Ewopharma” vienmēr ir raksturojusi profesionalitāte un atvērtība.

Mēs nešauboties ieteiktu „Ewopharma” citiem farmācijas uzņēmumiem, kas meklē piekļuvi Centrālās un Austrumeiropas tirgiem, un ceram uz šīs auglīgās sadarbības turpināšanu nākotnē