Par Ewopharma

Ewopharma ir 1959. gadā dibinātā uzņēmuma "M.R. Leclerc & Co" pēctece. Sākumā mēs koncentrējāmies uz tiltu veidošanu uz Centrālās un Austrumeiropas farmācijas tirgu. Kopš 1959. gada šajā reģionā daudz kas ir mainījies – gan ekonomiski, gan politiski –, šajā laika periodā mēs esam ieguvuši dziļu izpratni par šo tirgu un cienījamu stāvokli tajā.
Mēs sākām kā farmācijas kompāniju mārketinga partneris, bet kopš tā laika esam sākuši ražot un ieviesuši tirgū paši savus produktus. Mūsu zīmols Revalid® – produktu līnija visaptverošai matu kopšanai un matu izkrišanas ārstēšanai – tika izveidots Šveicē 1992. gadā. 2011. gadā mēs iegādājāmies Īrijas veselības aprūpes uzņēmumu "Newport Pharmaceuticals Ltd.", kas 2011. gadā deva mums pilnīgas īpašumtiesības uz pretvīrusu zālēm Isoprinosine® . Mūsu galvenā biroja Šafhauzenē, Šveicē, pārraudzībā mēs izmantojam savas nozares zināšanas un pieredzi, lai veiksmīgi ievadītu mūsu mērķa tirgos gan Ewopharma, gan partneru zīmolus.

2004. gadā mēs pievienojāmies RX-Alliance, noteiktos Eiropas tirgos aktīvu veiksmīgu farmācijas kompāniju profesionālās sadarbības tīklam.